Toplam yorum: 2026938
Bu ayki yorum: 17142

E-Dergi

stokgoz tarafından yapılan yorumlar

02.02.2011

Değerli Ömer ANAYURT Hocanın, gayet sade bir dille ve en son güncellemeleri ile yazdığı, gayette akıcı olan, başlangıç için yararlanılması gereken önemli bir kaynak olarak görüyor ve hukuksever olan olmayan herkeze tavsiye ediyorum .
01.02.2011

Kitap genel olarak dünya tarihi ile ilgili ilginç ayrıntılara yer veriyor ve sonucu okurlarin muhakemesine bırakıyor . . . Eseri, okunması ve analiz edilmesi gereken bir kitap olarak görüyorum .
29.01.2011

Kitabı bundan bir kaç ay öncesinde okumuştum, bir çok suikast kitapta açıklanmakta, açıklanan suikastlerin perde arkadası irdelenmiş, fikir dünyamız açısından ve mukayese yapılması açısından okunulması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum .
29.01.2011

Kitap gayet akıcı bir anlatımla yazılmış, Gültekin Avcı gözlemlerinden yola çıkarak, ülkede gerçekleşmesi gereken anayasa değişikliklerine vurgu yapmış. Eleştirdiği noktalar kısmen 12 Eylül referandumuyla gerçekleşmiş durumda, kitapta dikkatimi çeken bir diğer noktada yazarın günlük hayatında 300 sayfaya yakın kitap okuyor olması . . . Kitabı okunabilecek bir eser olarak görüyorum .
02.06.2010

Kitabı içerik olarak her kesime hitap ettiğini düşünmüyorum kitabı belli bir birikimi olanlar okuyabilir faydalı mı derseniz bu konuda karamsarım konu ile ilgili pek fazla bilgisi olamayan birisi için içerik olarak ağır bir kitap olduğunun kanaatindeyim .