Toplam yorum: 2320368
Bu ayki yorum: 106

E-Dergi

17_mrv_17 tarafından yapılan yorumlar

15.04.2020

Herkesin kendi ikigaisi vardır. Bunu bulmak ve amacımızla yaşamak bizim kendi kontrolümüzdedir. Yazarla bunu japonlarda gözlemledikleriyle, akış kavramıyla bize anlatmaya çalışıyorlar. Kitap sadece uzun yaşamın bir parçası olan ikigaiyle kalmayıp çeşitli terapiler, inanışlar, sağlıklı ve zinde kalma tüyolarını da bizlere anlatıyor. Basit bir dille yazılmış, sürükleyici bir kitap. Bu kitap sayesinde motivasyonunuzu kendi içinizde bulup hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz.
04.10.2019

Yazar okurlarıyla sohbet edercesine yazmış bu kitabını ve diğer kişisel gelişim kitaplarına nazaran da daha sade ve akıcı bir dile sahip. Bu yüzden kendinizi iyi hissetmek pozitif düşüncelere sahip olmak için her an okuyabileceğiniz alternatif bir kaynak :)
03.06.2019

Kitabın anlatımı çok basit, sade ve anlaşılır. Yazar 25 yöntem ve 25 özlü sözle uygulanması veya değiştirilmesi gereken, bizim hayatımızı etkileyen olaylar üzerinde duruyor ve bu olayları örneklerle anlatarak daha iyi anlamanızı sağlıyor. Ben kitabı çok beğendim, okurken bir sonraki yöntemin merakı içinde okudum ve çok kısa sürede bitirdim. Uygulamaya koyduğum yöntemlerim de var. Bu kitaba denk gelip okuma fırsatına sahip olduğum için çok şanslıyım. Diğer okuduğum kişisel gelişim kitaplarındaki komplekslik, uygulanması ütopik şeyler ve bitmeyen sıkıcı sayfalara sahip değil. Herkese tavsiye ederim..
01.06.2019

Askıları çok uzun değil koluma takınca hoş durdu. Boyutu da ideal ama içerisine çok şey sığabileceğini sanmıyorum duruş formu bozulabilir. İçerisinde ekstra bir bölme yok. Aslında küçük bir göz güzel olabilirdi. İlk kullanımdan önce ütü isteyebilir kat izleri var, baskılı olduğu için ütü değdirmemeye dikkat edilmeli.Fiyat performans açısından ürünü güzel ve baskısını kaliteli buldum. Çantamı kullanmak için sabırsızlanıyorum..
01.06.2019

Defterin görselliğine, iç sayfalarının yumuşak oluşuna bayıldım. Boyutu da tam istediğim gibi. Sadece yazmaya kıyamamaktan korkuyorum :)