Toplam yorum: 2333798
Bu ayki yorum: 3527

E-Dergi

quasi parlando tarafından yapılan yorumlar

31.03.2020

Anthony Horowitz-İpek Evi kitabını hiç beğenmediğim için bu kitabı 0 beklenti ile okumaya başlamıştım. Beklediğim gibi hayal kırıklığına uğramadım, diğer kitaba göre çok daha iyiydi. Kurgusunu (tamamını olmasa dahi), polisiye okurları tahmin edebilir.
31.03.2020

Başlangıcı umut vaat edici şekildeydi ancak ortalara doğru aynı şeylerin tekrarına düşmüş olması sıkıcıydı, sonlara doğru heyecanı artırdı ama sonu bana havada kalmış gibi geldi. Kitap boyunca ince ayrıntılarla uzun uzun yazan yazar, her nedense sonunu sanki acelesi varmışçasına yüzeysel bir şekilde bitirmiş. Sanki kitaptaki gibi okuyucunun kendi kitabını incelemesi için bazı ipuçları bırakmış gibi geldi ama yanılıyor da olabilirim. Beklentimi pek karşılamasa da Brontë Kardeşlerin hayranı olan kişilerin ilgisini çekebileceğini düşünüyorum.
15.02.2020

İlk defa bir eserini okuyorum Cemal Şakar'ın, bu nedenle üslubunu ve tarzını bilmiyordum, beklentimden farklıymış; ama güzel. Biraz mistik, biraz hüzünlü farklı tarzları vardı öykülerinin, ama hepsi de çok güncel öykülerdi, içinde bulunduğumuz çağa ait gündelik yaşamdan izler taşıyan öykülerdi. Ayrıca öykülerde resimler kullanılması da bence hoş olmuş.
15.02.2020

Bekir Develi abi, samimi ve nahif üslubu ile okuyucuyla sanki tatlı bir sohbet edermişçesine bu eserini kaleme almış; beğenerek takip ediyoruz.