Toplam yorum: 2.682.170
Bu ayki yorum: 6.590

E-Dergi

M@Vİ Tarafından Yapılan Yorumlar

07.08.2012

bu alanda yazılmış eserlere farklı ve yeni bir soluk getirecek güçlü bir yazar bence.
şimdiden 2 tane sipariş ettim. ilk okuyanlardan olmak istiyorum...
21.05.2007

Çanakkale ile ilgili bu güzel eseri 3 günde okudum. Eserde farklı çeşit hikayeler var. Sayıların ve istatistiki bilginin kullanılması beni çok mutlu etti. Daha çok mucizelerle dolu ya da kuru bir anlatımla dolu bilimsel eserlerin yanında bu eser çok kapsayıcı bir çalışma olarak gördüm.
Seri olarak tarih kitaplarını da sabırsızlıkla bekliyorum. Mesela Osmanlı’yı, 4 halife dönemini, peygamberler tarihini de çıkarmasını bekliyorum.
21.05.2007

Hayatımızdan epey uzaklaştırdığımız sevgili peygamberimizi tekrar en sevgili yapmadıkça bu iş olmayacak. Hacmine göre örnek sayısı olarak çok kabarık bulduğum bu eseri tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Sadece bazı baskıların ciltleri sanırım iyi ciltlenmemiş bir tanesi dağıldı.
21.05.2007

Öğrencilerime anlatırken müthiş bir kaynak olarak kullandım. Okulumdaki ve yakınımdaki tüm öğretmen arkadaşlarıma da hediye etme olanağı buldum. İmkanım olsa tüm Türkiye’deki eğitimcilere hediye etmek isterim. Teşekkürler Said Bey.
21.05.2007

Allah’ın güzel sözlerinin güzel manzara fotoğraflarıyla verilmesi büyük incelik. En çok da sınıflandırılması ve konu başlıkları altında verilmesi çok güzel bence. Aradığım ayeti rahatlıkla bulabiliyorum. Etkileyici, merak uyandıran, şaşırtan ayetleri bu kendi küçük kapsamı büyük kitapta bulabilirsiniz.