Toplam yorum: 1739436
Bu ayki yorum: 19875

E-Dergi

ilk emir ''oku'' tarafından yapılan yorumlar

04.02.2019

avunamayanlardan daha fazla keyf almış olsam da yine farklı tadıyla değişik bir roman okumanın zevkini yaşattı. hikayesi oldukça basit ama, farklı tarzı alıp götürüyor. şunu da belirtmem lazım; yazar ingiliz kanından olmasa da bir ingiliz gibi insanüstü nazik beyefendi ingiliz tasviri yapmış. bu ingilizler birer melek diyesiniz geliyor. değil tabii ki. o kısımlara kesinlikle katılmıyorum elbette. yine de tavsiye ederim edebi olarak güzel bir kitap...
25.01.2019

hikaye akıcı değil. ben okurken sıkıldım. kalitesi ile ilgili yorum yapamayacağım. islam ile ilgili bilgisi zayıf olanlara hiç tavsiye etmiyorum. sanki islam bilime karşıymış gibi bir durum ortaya koymuş yazar. kendi bakış açısına saygı duymakla birlikte fikrine katılmadığımı da belirtmek isterim.
18.01.2019

feminist alt yapıya sahip bir kitap olmuş. alanında başarılı bir kitap. bazı fikirlerine katılmasam da okunabilir.
18.01.2019

yüksek lisans için almıştım bu alanla ilgilenenler için okunabilecek bir kitap.
18.01.2019

kitap daha çok konuşmalarla geçmiş. büyük şahsiyetlerin konuşmalarını dinliyor gibi oluyorsunuz. bunun dışında olay ve durum tasvirleri biraz zayıf kalmış. lise çağındaki gençlerimize tarihi sevdirmek için okutulabilir. edebi yönü zayıf olsa da amacına uygun bir kitap olmuş.