Toplam yorum: 1885923
Bu ayki yorum: 12459

E-Dergi

MUSTAFA SÖNMEZ tarafından yapılan yorumlar

29.06.2019

Sosyal Medya üzerinden takip ettiğim ve satışa çıkması için bir süre beklediğim bir kitaptı. Ve kitap konusu, kurgusu ve karakterleriyle sonuna kadar benim için sürükleyici bir kitaptı. Yazardan böyle güzel kitaplar gelmesini bekler, henüz okumamış olanlara da alıp okumalarını tavsiye ederim.
13.06.2019

Esir Şehir üçlemesinin bu son kitabı açıkçası beklentilerimi karşılamayan bir kitap oldu. İlk iki kitap hem karakterleri ve konusu hem de akıcılığı ile film tadında devamlılığı olan sürükleyici bir eserken; bu son kitap ise biraz durağan ilerledi. Seriyi tamamlamak için zorda olsa sonuna kadar okumak durumunda kaldım. Bu yüzden puanım 2 yıldız.
19.05.2019

Yılmaz Özdil'in anlatımıyla muhteşem bir Mustafa Kemal ATATÜRK kitabı olmuş. Atatürk'ü seven herkesin mutlaka okumasını tavsiye ederim. Bir solukta okunacak eşsiz kitaplardan birisi ve kitaplığımda şimdiden favoriler kısmında yer alıyor.
06.05.2019

Karşılıklı konuşma, soru cevap şeklinde ilerleyen ve İlber Hocanın ne kadar büyük bir entelektüel kişiliğe sahip olduğunu gösteren eşsiz bir kitap olmuş. Herkesin okumasını tavsiye ederim.
21.04.2019

Bir Steinbeck klasiği. Savaş durumunun fiziksel ve psikolojik durumunu her iki taraf için de anlatılabildiği kısa ama öz, etkileyici bir kitap olmuş. Okumanızı tavsiye ederim.