Toplam yorum: 2.394.374
Bu ayki yorum: 22.981

E-Dergi

Bülent Demirbek tarafından yapılan yorumlar

28.10.2018

Enteresan ve güzel bir kitap. DMT ve ayauska'yı incelememi sağladı. Dinlerin çıkış sebeplerini anlayabilmek için başlangıç noktanız olabilir.
15.10.2018

Siyah beyaz film tadında aşk hikayesi. Seyretmiyor, okuyoruz ..
12.10.2018

Enteresan bir kitap. Sürükleyici. Barut ve Naruto. Egemen. Shrodinger. sicim teorisi. İlk okuma heyecanla idi. bir defa daha sindire sindire okumak lazım. Amiş efendi'nin ' olanlar oldu, olacaklar da oldu' sözünü hatırlattı bu kitap bana. Zaman düz bir çizgi değil ise, nasıl bir şey o zaman?
21.09.2018

yazar subliminal mesajını vermeyi ihmal etmiyor. Türkiye'yi ziyaret eden Alman vatandaşı uyuyan bir şoför yüzünden trafik kazası sonucunda eşini kaybediyor. Her alanda mesajlarını veriyorlar. Romanı okuyanlar turistik seyahat için Türkiye'yi neden tercih etmeyeceklerini anlıyorlar.
08.09.2018

15 sayfa kaynak var. Ancak hangi kaynağa neden, niçin atıf yapıldığı yok. Bu nedenle 'bilimsel' olma iddiası, 'filimsel' olmaktan öteye gidememiş. Yazar maalesef kendini tekrar ediyor. Söylediği yeni bir şey yok. Önceki kitaplarını okumuş olanlar bu kitabı okumamakla bir şey kaybetmiş olmazlar. Paraaları ceplerinde zamanları kendilerinde kalır.Kitap, herhalde aceleye gelmiş, 'fihrist' koymayı unutmuşlar.