Toplam yorum: 1988843
Bu ayki yorum: 20011

E-Dergi

can_m tarafından yapılan yorumlar

13.10.2019

Yazarın oluşturduğu evreni anlamakda zorlanıyorsunuz sanki kitabın bir öncülü var veya yazarın kitap içinde geçen kelimelerle ilgili bir açıklama kısmı eklemesi gerekiyordu. Kitabı okurken zorlandım. İlk sayfalarını okuyup konuya girmek en azından kitabın yarısına gelmenizi gerektiriyor. Dili sade ama dediğim konulardan dolayı kopuşlar oluyor. Konusu güzel, bilim kurgu sevenlere tavsiye ederim.
06.10.2019

Bildiklerinizden farklı şeyler anlatmıyor. Bazı teknikler blp kitaplarında da var.
06.10.2019

Genelde hareketleri anlatmış ama fotoğraflarla desteklenmesi yetersiz olmuş, dvd ile görsel olarak desteklense daha iyi olurdu.
06.10.2019

Kitap dili basit sade fazla bilimsel yazılıp bunaltmamış ama yazım yılı eski her ne kadar sonradan eklemeler yapılmış olsa da biraz daha günümüzün stres yaratan konularına değinebilir. Biraz içindeki bilgilerin, atıfların güncellenmesi gerek.
06.10.2019

Tüm kişisel gelişim kitapları gibi sorununuza bir farkındalık yaratıyor ama çözümünü bence profesyonel yardım almadan sadece kitabı okuyarak çözmeniz mümükün değil. Farkındalık yaratması ve sorunlarınızı kendinizin teşhis etmesi bakımından yararlı. Genelde çoğu sorunun kaynağını çocuklukta yaşanan travma ve olaylara bağlıyor bu konuda sanki biraz kolaya kaçıyor.