Toplam yorum: 2344639
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

RediDad tarafından yapılan yorumlar

04.04.2018

Şahsen bulabildiğimiz her farklı görüşü duyup görmemiz gerektiğini düşünen bir insan olarak birde bu taraftan, biraz da şu taraftan bakmamız gerekir. Almalı ve okumalı
02.09.2017

Seriyi az önce bitirdim ve almayı düşünenlere birkaç tavsiye olması dileğiyle şunları söylemek istiyorum. - seri kesinlikle salt cinsellik olarak değerlendirilmemeli. Yazar kendi kitabını bir aşk romanı olarak görüyor ve ona göre değerlendiriyor. Benim fikrimi soracak olursanız evet gerçekten cinsel içerik bazen bayağı kaçacak kadar fazla. Ancak serinin ortalarına doğru geldiğinizde görüyorsunuz ki kitaptaki cinsellik sadece cinsellik değil; karakterlere alışıp ısınmaya başlıyorsunuz. İnatçı Christian 'ın vereceği tepkileri tahmin ediyorsunuz, Ana 'nın fevri hareketlerine kızıyorsunuz. Seriyi bitirdiğimde içimde bir burukluk yaşadığımı söyleyebilirim. Dahası olsun istedim ama maalesef bir güzel şeyin daha sonuna gelmiştik. Çok uzatmadan şunu da söyleyeyim eğer filmleri hala izlemediyseniz önce kitapları okuyun çok daha güzel olacağından eminim.
11.06.2017

Serinin son kitabıdır. Önceki üç kitabı bitirdiğiniz için okurken içiniz biraz buruk oluyor. Şuana kadar okuduğum en iyi serilerden diyemesem de gayet başarılı bir seriydi. Almayı düşünüyorsanız ve uygun fiyatlıysa çekinmeden alın derim.
11.06.2017

Mahşerin Dört Atlısı serisinin 3. kitabı olmakla birlikte çevirmenin bu kitapta değişmesi gerçekten büyük farklılıklar oluşturuyor.
11.06.2017

Bundan bir önceki kitabın devamı niteliğindedir. Gayet güzel yazılmış ancak yazarın her şeyi tatlıya bağlaması gerçekten çok sinir bozucu.