Toplam yorum: 2024809
Bu ayki yorum: 15012

E-Dergi

busra tarafından yapılan yorumlar

28.04.2018

Filmini izledikten sonra almaya karar verdiğim bir kitap olmuştu. Kesinlikle filminden daha detaylı olduğunu belirtmem gerek. Türkiye'de yaşayan herkesin alıp okuması gerektiğini düşünüyorum. Bu baskı tükenmiş olsa da aynı kitabın başka yayınevinden çıkmış versiyonu da mevcut. Eğer almakla ilgili tereddütleriniz varsa almanızı öneririm. Çünkü gerçekleri yüzünüze tokat gibi çarpan bir çizgi roman.
28.04.2018

Yazarın daha önce Persepolis adlı eserini okumuştum ve bu eserini de almam gerektiğini düşündüm. İyiki de almışım. Muazzamdı ve alışılagelmişin dışında bir çizgi romandı. İlk başlarda "gerçekten bunun için mi ölmeye yattı?" gibi bir düşünceye kapılsanız da sonunda her şey belirginleşiyor ve yüzünüzde buruk bir tebessüm oluşuyor. Eğer almayı düşünüyorsanız baskısı tükenmeden alın derim.
13.09.2016

Bu kitaptan pek hoşlanmasam da ikinci kitabıyla birlikte aldığım için okumak zorunda kalmıştım. Ama ikinci kitabın sonları beni benden almıştı. Bu yüzden eğer alıp pişman olduysanız sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.
13.09.2016

Son zamanlarda okuduğum en iyi kitaptı. Ayrıca yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Diğer kitaplarını gözüm kapalı alacağınm. Okuyun, okutturun.
13.09.2016

Bu mangayı kardeşim için almıştım ama aynı zamanda okumam için de büyük çaba sarfetti. Güzel çizimleri olan güzel bir mangaydı.