Toplam yorum: 1736284
Bu ayki yorum: 16727

E-Dergi

mugebzln tarafından yapılan yorumlar

11.04.2018

Oldukça sürükleyici, sonunu bir noktaya kadar pek tahmin edemiyorsunuz. Ama sonra bir olay çözülmeye başladığında, diğer her nokta kafanızda açığa çıkıyor. Bazen kesin gözüyle baktığınız şey aslında hiç ilgisi olmayan birşeye dönüşür ya. Okudukça anlayacaksınız.
21.03.2016

Serinin diğer kitaplarından biraz farklıydı, ama güzeldi. Fakat olay daha farklı bir biçimde aydınlatılabilirdi bence, biraz sönük geldi bana. Mauranın ön planda olduğu güzel bir kitap, Maura sevenler bu kitaba da bayılacak. Değişikti, okuyun derim.
13.03.2016

Kurucunun kızından sonra okumak için sabırsızlanıyordum. İlk kitaba göre çok sönük kaldığını düşünmüyorum. Bence heyecanı, merakı, şaşkınlığı yeterince mevcut olan bir son olmuş. Güzel bir seriydi. Distopya seviyorsanız mutlaka okumalısınız.
09.03.2016

Sonuna kadar hikayenin gerçekliğine öyle inandırmışım ki kendimi, böyle bitmemeli diye sızlandım durdum son sayfalarda.. açıkçası beklemediğim bir son oldu. Kitap başından beri, geçmişe geleceğe ve şimdiye götürürek müthiş bir zamanda yolculuk hissi veriyor. Ilk Buket Uzuner kitabımdı, fakat son olmayacak. Okunmalı, çok güzel..