Toplam yorum: 2054760
Bu ayki yorum: 5977

E-Dergi

Pentiumhero tarafından yapılan yorumlar

08.11.2019

"Faniler Kitabı" üçlemesinin son kitabı olan "Hükümdar" ilk iki kitaba oranla, serinin en yetersizi diyebilirim.
Kim neyi, ne için yapıyor. Kim iyi, kim kötü. Kim ölü, kim diri. Bu ikilemler serinin tamamında ki sıkıntıydı. Bu son kitapta hepsi yerli yerine oturacak diye bekledim. Karakterler arasında okuyucuya yansıtılmayan; yaşanmış ve konuşulmuş bir takım şeyler bu kitapta açıklansa, konusunun farklılığı ile çok güzel bir seri olabilirdi. Fakat maalesef. Acaba iki yazarın ortak çalışması mı kitapta ki boşluklara sebep olmuş?
08.11.2019

Amerika'da bir biyolojik silah üretimi tesisinde gerçekleşen küçük bir kaza ve güvenlik zaafiyeti sebebiyle %99 bulaşıcı ve % 99 da öldürücü bir grip mikrobu tesisden yayılır. Kısa bir sürede tüm Amerika'yı etkisine alarak toplu bir ölüm gerçekleşir. Hİkaye buraya kadar çok klişe aslında... Ama bu kitap tam da bu noktada benzerlerinden ayrışıyor.
08.11.2019

Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer serisinin son kitabı Zümrüt Yeşil'i bugün itibariyle bitirdim. Çok uzun zamandır okumak istediğim bir seriydi. Keşke çok daha önce okusaymışım. Çok güzel bir seriydi. Kitap kalın olmasına rağmen son derece akıcıydı ve hızlı bir şekilde okudum. Yazar olayları çok güzel bir şekilde kurgulamış. Sonu nereye bağlanacak diye çok merak ediyordum ve sonuyla gerçekten beni şaşırttı. Hem fantastik hem romantik! Gideon ile Gwen'in gerilimli aşk hikayesi sizleri içine alacak. Okumanızı tavsiye ederim.
08.11.2019

Çok bunaldığım bir gecenin sabahında kafam dağılsın diye açtığım YouTube kanalında, bütün samimiyetimle söylüyorumki hala nasıl açıldığını bilmediğim "Yanlış kişiye aşık olduğunuzun 7 belirtisi" isimli video sonrası tanıştığım yazar.Daha da enteresanı geçen sene alıp sonra geri bıraktığım kitap "Fesleğen". Dedim ki bunlar bir işaret al ve oku kitabı :)
08.11.2019

Yaptığı geziler, televizyon programları ve yazdığı kitaplarla birçok insana tarihi sevdiren Talha Uğurluel, Sultan II. Abdülhamid’in kişisel tarihindeki detaylar üzerinden İmparatorluğun son günlerini anlatmaya devam ediyor. Uğurluel, siyasi tartışmaların ve politik heveslerin dışına çıkarak II. Abdülhamid Han’ın gayriresmî tarihine ve İmparatorluğun son günlerine bir başka pencereden bakıyor. Zat-ı Şahane’nin kendi hikâyesine kulak kabartıyor ve karşımıza sesleri bugüne uzanan birçok hatıra çıkarıyor.