Toplam yorum: 1837406
Bu ayki yorum: 16844

E-Dergi

Pınar Öğretmen tarafından yapılan yorumlar

21.07.2018

Maalesef umduğum gibi çıkmadı. Maalesef ki maalesef zaman kaybı. Okumazsanız bir şey kaybetmezsiniz. Zamanınızı boşuna harcamayın. Okuma grubumuzun seçtiği kitap olduğu için sonuna kadar okumak zorunda kaldım. Tavsiye etmiyorum.
15.06.2018

Beğendim... Tatil gününü değerlendirmek için başlayıp biten güzel bir macera. Biraz da hüzünlü...
23.10.2017

Kurgu, anlatım, nefes kesen tempo... Dan Brown Yeni kitap için ne kadar bekleyeceğiz acaba? Umarım çok fazla beklemeyiz.
31.07.2014

Okuma grubumuzdaki öğretmen arkadaşlarımla birlikte aldık ve okuduk. Akıl haritaları oldukça güzel bir yöntem. Öğrencilerimize de öğrettik. Eğer kullanırsanız hayatınızı kolaylaştıracak bir teknik.
31.07.2014

Çevremde Dan Brown kitaplarını beğenerek okuyan arkadaşlarım vardı ve şiddetle tavsiye ediyorlardı. Merakla yazarın son kitabı olan Cehennem'i aldım ve çok beğendim. Bir kaç ay önce de tüm kitaplarını okumaya karar verdim. Dan Brown maratonu yapıyorum ve bitime 3 kitabım kaldı. Yolu yarıladım yani. :) Yıllar önce kitaptan esinlenerek çekilen filmini izlemiş ve beğenmiştim. Şimdiye kadar Cehennem, Melekler ve Şeytanlar ve Da Vinci Şifresini okudum. Da Vinci Şifresi az önce bitti. Sırada da Kayıp Sembol var. Hepsi okunması gereken güzel kitaplar bence. Şiddetle tavsiye ederim.