Toplam yorum: 2318154
Bu ayki yorum: 75

E-Dergi

L. Güneş tarafından yapılan yorumlar

13.04.2019

Bol etkinlik, bolca eğlence, harika bir anlatım ve çok basit oyunlar ile çocuklara hem eğlenceli hem de eğitici yollar... Çevremizdeki materyaller ile, oyuncak olmadan yaratıcı etkinlikler planlayıp çocukların gelişimini desteklemek için yol gösterici bir kitap. Çok fazla etkinlik var kitapta ve oyunlar yaş dönemleri belirtilerek yazıya dökülmüş. Hem öğretmenlerin hem de ebeveynlerin oyun rehberi olacak bir kitap. Çok beğendim.
13.04.2019

Çok farklı, ilginç bir kitap. Kalemi su ile doldurduktan sonra kitabın sayfalarına sürüyorsunuz renkleniyor, biraz zaman geçtikten sonra tekrar siyah beyaz oluyor. Tekrar tekrar renklendirilebiliyor. Çok beğendim.
13.04.2019

"Sevgi, her yönüyle, ne olursa olsun dolu dolu sevebilmektir." mesajını çok güzel vermiş. Adı gibi "Bir Sevgi Masalı" gerçekten. Basit cümleler, harika çizimler... Çok beğendim.
13.04.2019

Çizimler çok güzel, yazılar sade ve anlaşılır. Kitap hayvan sevgisi aşılamak için de güzel yazılmış ve tasarlanmış. Ama kitabın sonundaki sorulara cevap verip kitabın önerdiği çizim etkinliğini yapabilecek çocuk yaşı 3 yaş üzeri. Tabi çocukların hazırbulunuşluğu da önemli fakat motor ve bilişsel gelişim açısından 2-3 yaş arası çocukların hayvan figürü çizebilmeleri ve kitabın yönlendirdiği hayali çizimleri yapıp hayali düşünebilmeleri 3 yaş ve üzeri çocuklar için mümkün olup kitap 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygun diye düşünüyorum.
13.04.2019

Uyuyamayan bir yediuyurun uyumak için çabalama serüveni... Çizimler, sayfa kalitesi ve hikaye harika. Minik yediuyur uyumak için çevresindeki tüm hayvanların uyuma şeklini deniyor, çok çabalıyor ama bir türlü uyuyamıyor. Büyük bir merak ve heyecanla neler olacağını okuyorsunuz. Kitabı çok çok beğendim. :)