Toplam yorum: 2.394.374
Bu ayki yorum: 22.981

E-Dergi

apranax plus tarafından yapılan yorumlar

05.01.2020

Mesleki olarak sağlık sektöründe bulunanlara ekstra çok az şey katıyor hali hazırda az çok bildiğimiz şeyler,konuya yabancı olanlar için de pek sade diyemeyeceğim bir terminoloji ile yazılmış.Sonuç olarak sağlık öğrencilerini tatmin eder nitelikte olabilir.
18.09.2019

Kitap gayet anlaşılır ve konunun özünü çok iyi anlatıyor.Genetik biliminde gelinen son noktalara çok güzel değinilmiş.Benim özellikle ilgimi çeken kısım kök hücre ve gen terapisi kullanılarak yapılan tedaviler oldu.Gelecek vaad eden bu yöntemler yakın gelecekte birçok hastalığın kurtarıcısı olacak gibi.
18.09.2019

kitabın başlangıcı çok temel bilgileri içeriyor,gen nedir?kromozom nedir? sorularından başlayarak daha ayrıntılı bilgilere geçiliyor.Birçok bildiğim konunun yanında bilmediğim bilgilerde edindim .Genetik konusunda çok illerdeyseniz kitap size pek bir şey katmayabilir .Yeni başlayanlar ve orta seviyeye tavsiyedir efendim:)
15.07.2019

edinmiş bir yazar.Başarılı nörobilimci Eagleman ve besteci Brandt insan yaratıcılığı üzerine birçok soruyu cevaplıyor.Yaratıcılığın sanat ile ilişkisi,yaratıcılığın nasıl geliştirilebileceği,yaratıcı düşünme yolları gibi pek çok konu geçmişteki sanatçılardan,bilim adamlarından örnekler verilerek anlatılıyor.Kitapta bulunan renkli görselleri de ayrıca sevdim.
15.07.2019

Yazar kitap boyunca verdiği öğütleri tarihten örnekler vererek güçlendirmiş.Özellikle Adolf Hitler'in Yahudi soykırımı üzerinde fazlaca durmuş. Tarihi ve politik tespitlerin yanında özgürlük ve insan hakları için neler yapılabileceğinden de bahsediliyor.Okumaya değer bir kitap