Toplam yorum: 2330870
Bu ayki yorum: 528

E-Dergi

Kubutta tarafından yapılan yorumlar

02.06.2020

Bu kitabı Aylak Adam'dan kısa bir süre sonra okudum ve iki kitap sanki birbirinin neredeyse aynısıymış gibi bir izlenim oluştu. Araştırınca öğrendim ki her ikisi de aynı yöntemle ve kişilerin topluma yabancılaşması üzerine yazılmış. Aylak Adam'dan pek zevk alamamıştım, bu kitaptan da pek zevk alamadım, sürüklemiyor insanı. Fakat, karşılaştıracak olursak, bu kitap Aylak Adam'dan çok daha iyi.
02.06.2020

Ayrılma kaygısı için yararlı olabilecek, gayet tatlı ve naif bir dille yazılmış bir kitap :)
02.06.2020

Gottman, çift terapisinde favorim. Gerçekten herkesin okuyabileceği bir kitap, sadece alandaki arkadaşlarla sınırlı kalmamalı. Evlenmeden önce okunması gerekli eserlerden diyebilirim, evlendikten sonra da okunabilir tabiki :)
02.06.2020

İlginç bir konusu var ve bir anda kitabın içine sürükleniyorsunuz. Bilim kurgudan hoşlanıyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum.
16.05.2020

Yıllar önce İngilizce dersinde okuduğumuz Mutlu Prens'i çok beğendiğim için almıştım ama diğer öykü ve masalların aşırı aşırı sardığını söyleyemem. Genel olarak kötümser bir bakış açısı var, kitaptan sonra Wilde ne yaşamış acaba diye bir araştırma yapmaya itti beni.