Toplam yorum: 2024928
Bu ayki yorum: 15131

E-Dergi

didemdc tarafından yapılan yorumlar

01.03.2019

Sunay Akın benim için keşfedilmeyi bekleyen bir Samanyolu adeta. Nasıl güzel bir anlatıcılık yeteneği bu, hayran olmamak elde değil. Kitap sizi hem zamanda hem mekanda eşsiz bir yolculuğa çıkarıp tarihin yıldız noktalarına tanıklık etmenizi sağlıyor. Yüreğine sağlık sevgili yazarımızın, kendini böylesine güzel yetiştiren ruhuna sağlık.
01.03.2019

Ali Ural kelimelerle ruhu doyuran nadide yazarlardan. Kitabı okurken kah Dante'ye kah Gepetto Usta'ya yoldaşlık ediyor, bir yürüme bandında ruhunuzu sorgularken buluyorsunuz bir anda kendinizi. Güzel bir derleme olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Yazarımızın emeğine sağlık, cümlemizin de ruhuna şifa :)
25.02.2019

Samimiyete hasret kaldığımız şu dönemde böylesine içten bir kalemle tanış olmanızı şiddetle tavsiye ederim. Güzel, akıcı ve ruhunuza dokunacak cümleler barındıran bir kitap.
25.02.2019

Kuantum fiziğine farklı bir pencereden bakmak isteyenlere tavsiye edilir. Anlaşılabilir bir dili olan bu yapıt sizi kendine çekmeyi ve ilginizi kitapta tutmayı başarabiliyor.
08.12.2017

Gerçek bir dost dilinden dökülmüşcesine samimi.Tek nefeste bitirilmekten ziyade başucu kitabı olabilecek nitelikte. Baskısı ise ayrı bir güzellik katmış kitabın değerine.