Toplam yorum: 1928933
Bu ayki yorum: 22729

E-Dergi

erkanguzeler tarafından yapılan yorumlar

11.02.2019

Her ne kadar kapakların altında soruların cevaplarını daha soruyu okumadan merak edip bakmaya çalışsa da yararını gördüğümüz bir kitap oldu. Tavsiye ederim.
11.02.2019

Oğlum için aldığım kitabın ilk bölümünü bitirdik. Soru mantığını anlayınca daha rahat yapmaya başladı. Dikkati, ilişkilendirmeyi geliştirmeye yardımcı bir kitap. Tavsiye ederim.
07.04.2013

Liderlik ve Yöneticilik becerilerini geliştirmek isteyenlerin Hazım KANTARCI gibi kişilerin hayat hikayelerini okumalarının iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü Kantarcı gibi liderlerin bakış açılarını öğrenmek, onlar gibi düşünmeye çalışmak günümüzün yönetici adaylarına, yöneticilerine ve liderlerine tüm iş hayatlarında mutlaka fark katacaktır.
18.09.2011

Gerçekten güzel bir kitap. Hayatınızı değiştirmeye, düzenlemeye, hedefler ortaya koyup bunlara nasıl ulaşabileceğinizi anlatan, insanı kendini disipline etmesini ve farkındalığının küçük adımlarla nasıl sağlanacağını anlatan bir kitap. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
11.09.2011

Eski ve yeni standartlar arasındaki farkı basit ve kısa bir şekilde anlatmaya çalışmış. Yeni standartlar hakkında da bilgiler vermiş olmasına rağmen kitap sadece belli bir yere kadar sizi götürebilir. Daha derine inmek ve gerçekten kalite standartlarını idrak edebilmenin asıl yolu, bu standartları işleyen bir şirkette çalışmak veya bunun eğitimini almak. Ancak bu aşamalardan sonra bu tarz kitapların okunduğunda sizlere daha fazla yararlı olacağını düşünüyorum.