Toplam yorum: 2332355
Bu ayki yorum: 2083

E-Dergi

odtulufb tarafından yapılan yorumlar

04.02.2012

Senaryosu için değil de, oyunculuğu için izlenen bir film gibi bu kitap. Hikayenin kendisinden ziyade, anlatılış tarzından ötürü mutlaka okunmalı. Öyle bizden, öyle tonton bir üslubu, öyle güçlü bir hayal gücü var ki yazarın, dedenizden dinlediğiniz( ya da hep dinlemek istediğiniz) masallara benzetmeniz kuvvetle muhtemel. Bu kitabın fonuna soba üstünde pişen kestane kokusu çok yakışır bence(Soba üstü kestane kokusu her şeyle güzel olur, o ayrı:)
31.01.2012

Ders kitabı olarak alınmıştır. ders dışında veritabanı ile ilgilenecek arkadaşlar için yararlı.Arkadaşım bulamadığı için kitapyurduna teşekkürler.
31.01.2012

Poe'nun dehası zaten tartışılmaz, ayrıca bu kadar şirin bir kapak tasarımı yaptıkları için de yayınevini ayrıca tebrik ediyorum:)
31.01.2012

Edgar Allen Poe zamanına göre çok çok fazla bir insanmış, korku türünün de polisiyenin de öncülüğünü yapmış, Bence bir "Morgue Sokağında Cnayetler"i okumadan polisiye, "Usher Evi'nin Çöküşü" okumadan korku türü okumaya başlamayın. Bir çok ünlü romana fikir babalığı yaptıklarını göreceksiniz. Diğer hikayeleri de aynı şekilde. Kitabın basımı da çok çok güzel bence, çeviri net, kitap çok şık bir ciltte neredeyse tüm hikayelerini toplamış yazarın, bence mutlaka alın.
31.01.2012

Bu kitabı okuduğunuzda Çanakkale'ye gitmek isteyeceksiniz. Kitap Çanakkale'de yaşananları ve bunlardan kalanları güzel bir şekilde anlatmış. Tavsiye edilir