Toplam yorum: 2320368
Bu ayki yorum: 106

E-Dergi

ssenayb tarafından yapılan yorumlar

09.01.2020

Sinema kültürü olmayan arkadaşlarım için çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Her zaman bahsedilen ve oldukça etkili filmler sıralanmış, ayrıca filmlerden replikler ve notlarınızı almanız için boşluklar da konulmuş. Ben çok beğendim. :)
09.01.2020

Çok akıcı ve samimiyet dolu bir kitap. Son sayfasını okuyup kitabı kapattığımda kendimi inanılmaz bir boşluğun içinde hissetmiştim. Karakterler o kadar iyi işlenmiş ki kendinizi onların arasında hissediyorsunuz.
19.04.2019

İtfaiyecilerin görevinin söndürmek değil yakmak olduğu, birçok farklı yönden bakılabilen, son derece etkileyici ve 'herkesin kitaplığında bulunması gereken' kitaplardan.
19.04.2019

Çok naif, çiçek kokan bir kitap. Gece uyumadan önce beş on sayfa okuyup ruhu dinlendirmeye yönelik. Ayrıca hediye edilmeye de çok uygun. :)
19.04.2019

Japonların yaşam tarzlarını, beslenme alışkanlıklarını anlatan oldukça güzel bir kitap. Yazar sade bir dil kullanmış, kitap da ferahlık hissi uyandırıyor. Ancak kitabın sonundaki tarifler Türk mutfağına çok uyum sağlamıyor haliyle, bu yüzden bence pek kullanışlı değil. Eğer beslenme tarzınızı değiştirmek gibi bir amaçla kitabı alacaksınız, yazarı Türk olan ve yapması ve malzemeyi bulması daha kolay olan tarifleri içeren kitapları denemenizi tavsiye ederim. :) Amacınız kültür öğrenmek ve bilgi edinmekse, kesinlikle size bir şeyler katabilecek bir kitap.