Toplam yorum: 1543658
Bu ayki yorum: 22741

E-Dergi

sahaflık tarafından yapılan yorumlar

18.11.2010

Cezmi Ersöz bu defa klasik aşk çözümlemelerini tek kişilik bir tiyatro oyununun penceresinden aktarıyor.Her Cezmi Ersöz kitabı gibi başlandınız mı bitirmeden bırakamıyorsunuz.Kesinlikle okunmalı.
21.06.2009

Mutlaka okunması gereken kitaplardan biri.Kitabı okumaya başladığınız andan itibaren müthiş bir merak ve macera sizi alıp götürecektir.Bu heyecanı mutlaka yaşayın.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
01.10.2008

Çok etkileyici bir kitap.Tamamıyla gerçek yaşanmış terör olaylarını ve bu olayları gerçekleştiren kişilerin itirafları çok şaşırtıcı bir dille bize sunuyor.Emniyet güçlerine teslim olmadan önceki halleri-düşünceleri ile sonraki düşüncelerinin farklılaşması,cezaevi süreçleri bu süre zarfında örgütlerden ayrılmaları TEM şubesi ile aralarında oluşan dostlukları,aralarında mektuplaşmalarını içeriyor.Örgütlerden kurtulan örgüt mensuplarının hayatlarında açtıkları temiz sayfalara giden yolu anlatıyor.
06.07.2007

İnsanlık tarihinin Kapitalist evreye kadar geçen sürecini Marksist bakış açısıyla ele alan bir kitaptır.İnsanlığın gelişimini,toplumlardaki sınıfların oluşumunu vb. anlatan açıklayıcı bir kitaptır.Kesinlikle okunacak kitaplar arasındadır.
04.07.2007

Parti Sırrı romanı 2.Dünya Savaşında Naziler tarafından işgal edilmiş Bulgaristan'daki yoksul bir çobanın hayatından kesitler sunuyor.Yoksul bir çobanken Partizanlarla tanışmasını ülkesinin bağımsızlığı için mücadele etmesini anlatıyor.Gerçekten çok etkileyici bir baş yapıt.Sürükleyici bir anlatım tarzıyla bir çırpıda okunabilecek bir roman.Şiddetle tavsiye ediyorum.