Toplam yorum: 1567137
Bu ayki yorum: 16152

E-Dergi

Sairfi'lmenam tarafından yapılan yorumlar

08.04.2018

Tılsım, birbiriyle sıkı sıkıya bağlı olan Dünya ve Diyar arasında annesinin hayatını kurtarmak için geçişler yaparak mücadele veren olgun bir çocuğun uzun hikayesi. Okurken sadece sonlara doğru -heyecan artarken- olayların hızlı bir şekilde ilerlemesini istediğiniz için zorlanıyorsunuz. Fantastik korku dalında güzel bir roman.
23.03.2018

Kİng'in bir oturuşta okunan güzel bir hikaye kitabı. Filmini de izlemenizi tavsiye ederim.
19.03.2018

Teşekkürler Pegasus... Böyle müthiş bir kitabı bizlere okuma fırsatı tanıdığınız için. Kitabı yorumlarken kelimelerin yetersiz kalacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar okuduğum en iyi psikolojik gerilim romanlarından biri oldu Göz Koleksiyoncusu. Heyecan dolu, şaşırtıcı ve şok edici müthiş sonuyla etkisinden uzun süre kurtulamayacağınız bir roman. Konusuna girecek olursam kendimi durduramayıp her şeyi anlatmaktan çekindiğim için kitabı okumanızı tavsiye ediyorum.
15.03.2018

4.Maymun,polislerin "seri katilin labirentinde koşuşturan fareler gibi" çırpındıkları korkunç derecede acımasız, heyecan ve gerilim dolu mükemmel bir roman. Barker, olayları üç farklı bakış açısından yazmış: Polis-seri katil-kurban. 4.Maymun, seri katilin karanlık geçmişine ışık tutan, kurbanların çaresizliğini pürüzsüz şekilde yansıtan ve tahmin edemeyeceğiniz gelişmelere doğru ilerleyen olaylarla okuru şaşırtan çok etkileyici bir roman.
30.01.2018

Okurken zorlanabileceğiniz bir kitap İstasyon On bir. Olayların değil de duyguların, insan ilişkilerinin, diyalogların ön planda tutulduğu bir hikaye. Geçmişe dönüşlerin, sıkça olayların arasına serpiştirilmesi akıcılığı zorluyor. Kitabın baskı kalitesi güzel konusu da ilgi çekici.