Toplam yorum: 1540147
Bu ayki yorum: 19229

E-Dergi

naz_26 tarafından yapılan yorumlar

24.05.2018

5. sınıfa giden yeğenim için aldım. Normalde kitap okumayı hiç sevmez bu kitabı yanından ayırmıyor, okula giderken yanında, annaneye gelirken yanında.Tüm evlerde bulunması gereken harika bir kitap.Boyutu kapağı her şeyi çok güzel
10.02.2016

Samimi ve yalın anlatımı dışında artı bir değer bulamadığım bir kitap.bu türde yazılmış çok daha iyi kitaplar varken, bu kadar uzun süre çok satanlar listesinde kalmasını pek anlamış değilim.
10.02.2016

Birbiriyle çok karıştırılan kişilik-şahsiyet ayrımını çok iyi anlatmış.Kitabı okuduktan sonra bu kavramlar bende çok iyi oturdu.Kitapta altını çizdiğim ve en beğendiğim cümle ise şu oldu : "Bazı insanlar dünya beni görsün diye, bazı insanlar ise dünyayı görmek için dağlara çıkar.”
15.12.2015

Eğer bir kadın, dört küçük çocuğunu bırakıp sadece bu dünyadan göçmüş babasına kavuşmayı arzuluyorsa, o baba ancak Hz. Peygamber (a.s.m),o kadın da ancak Hz Fatıma olabilir. Hz Fatımanın açlık, yokluk ve kederle geçen ömrü,babacığının vefatından sonra yaşadığı yürek yangını ancak bu kadar güzel anlatılabilir.
30.11.2015

Yol haritası şaşmış biz müminleri kendimize getirecek, yanlışlarımızı eksiklerimizi yüzümüze vuran ve bu sayede toparlanmamızı, ümmet ve mümin olarak kendimize gelmemizi sağlayacak faydalı bir kitap.Kuran ayetleri ile desteklenen satırlar vurucu olmuş gerçekten..Hocamızdan Allah razı olsun.