Toplam yorum: 1857581
Bu ayki yorum: 6814

E-Dergi

tugbalik:) tarafından yapılan yorumlar

30.03.2019

Zulmün etkisi altında kalan insanları anlamak açısından okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. İnsan öyle bir varlık ki ne ırk ayırt ediyor ne din ayırt ediyor kalbi kapkara kesilince. Bunu gördüm, bu kitapta.
27.03.2019

Sonunda serisine başlayabildim. Filmi ile kitabı arasındaki farkları görebilmeyi o kadar çok istiyordum ki. Ufakta olsa bazı farklılıklar var gerçekten. Çok akıcı ve güzeldi. Varan 1 diyor ve seri macerama devam ediyorum.
12.03.2019

İlk kez lisedeyken okumuştum ve çok şaşırmıştım. Dünyanın ne kadar büyük ve insanların ne kadar farklı olabileceğini, yaşamların birbirinin aynı olmadığını ve farklı hayatların kesişiminden çıkan yeni hayat yollarını bu kitapla öğrenmiştim.
12.03.2019

George Orwell oldukça güzel bir kurgu ile distopik bir dünya sunuyor okuyucuya. Bu tür eserler gerçek dünyada yaşanan, yaşanabilecek olaylar için de bir bakış açısı sağlıyor, bu kısmını çok seviyorum. Ben beğenerek okudum, ve kitap önerisi isteyen herkese de öneririm.
12.03.2019

Zamandan ve sevgiden yola çıkarak yazar öyle güzel bir dünya kurmuş ki Momo'nun etrafına, çok güzeldi benim için. İnsanın bir çırpıda bitirebileceği, merak uyandırıcı, oldukça akıcı ve rahatlatıcı bir kitap, tavsiye edilir.