Toplam yorum: 1998196
Bu ayki yorum: 29434

E-Dergi

%kitapkurdu% tarafından yapılan yorumlar

11.05.2018

Bir psikolojik danışman olarak 4 yıldır milli eğitimde edindiğim bilgilerin kat ve kat fazlası kitapta yer alıyor.İlk atandığımda böyle bir rehber kitabım olsaydı çok daha kolay adapte olurdum sanırım.Çok teşekkürler.
11.05.2018

Liseden beri Dan Brown okumamıştım;bu yüzden kitabı alırken ilk gençliğimin kokusunu,tadını aradım sayfalarında. Buldum da.. Dan Brown hala 17 yaşım gibi heyecanlı,koşturmacalı. Klasik kurgu evet; ama bu benim için Dan Brown'un imzası.Sözün özü kurguyu gerçeğe dayandıran müthiş bir kitap!
26.02.2015

Yıllaaar yıllar öncesi çocukken yine bu siteden alıp okumuştum Şeker Portakalını. Sonra kitabın devamı olan -bir çok kişi bilmez- Güneşi Uyandıralım ve Delifişek'i de almıştım hatta.Çocuk halimle keyifle okumuştum Zeze'yi. Sonra yasaklanmasıyla bir anda popülerleşti tabi ülkemizde. Okunmalı okunmalı.
26.02.2015

Yine tasvirlerin ağırlıkta olduğu bir Sabahattin Ali kitabı.Kültleşmiş bir listenin en başında yer alır Kürk Mantolu Madonna. Belki hastalıklı bir aşk ama sarsıcı bir hikaye.Yanınızda bir defter bir kalem bulundurmayı unutmayın çünkü not edeceğiniz yerler çok fazla olacak.Keyifli okumalar.