Toplam yorum: 1514804
Bu ayki yorum: 26397

E-Dergi

nevino tarafından yapılan yorumlar

30.11.2016

Harika! Başucunda tutabileceğiniz, kolay anlaşılabilir ve uygulanabilir bir kitap.
20.11.2014

Her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz bir başvuru kitabı. Liderlik özellikleri net bir şekilde anlatılmış, akılda kalıcı ve akıcı bir anlatıma sahip. Ama benim için en önemli yanı Atatürk'ü tanıtan kısmı. Atatürk'ün liderlik özellikleri, çok bilinmeyen hatıralarının anlatılması beni cezbetti diyebilirim. Okunmasını tavsiye edebileceğim kitaplar arasına girdi.
19.10.2014

Yazarın daha önce Üsküdar'da Bir Attar Dükkânı adlı kitabını okumuştum. Eğer bir kitabı beğenirseniz, yazarın başka kitapları var mı diye araştırmaya başlıyorsunuz. Ben de ikinci kitap olarak Üsküdar'ın Üç Sırlısı'nı okudum. Rahatlıkla tavsiye edebileceğim kitaplar arasına girdi. Kitapta üç değerli insanı anlatırken, Atatürk'ün de manevi işaretle görevlendirildiğinden bahsetmesi de dikkat çekilmesi gereken bölümlerden biri... Atatürk hakkındaki manevi yönlendirmeyi zaten biliyordum, burada okuyunca bir kez daha mutlu oldum. Kısacası okunulacak değerli kitaplardan biri...
20.12.2013

Kitabı alırken tanıdığımız insanların son anlarında yaşadıkları ilginç ve ibretlik anlar olabilir diye düşünmüştüm. İlk karakterleri okurken sıkıldım. Aradığımı bulamamıştım. Okumaya biraz ara verdim, birkaç gün sonra kitaba devam ettim. Bu kez elimden bırakamadım. Kimini tarihten, bir başkasını ekrandan tanıdığım insanların dünyaya veda edişlerinin yanında yaşamlarından kesitlerin de yer alması bence en güzel tarafı diyebilirim. Okunmasını tavsiye ediyorum.
28.08.2013

Afrika ülkeleri neden geri kaldı? Bu kadar yer altı zenginlikleri olmasına rağmen niçin çok fakir hayat yaşıyorlar? Afrika halkının aile hayatını tanımak ve müthiş bir mücadele öyküsüne tanık olmak için okumalısınız.