Toplam yorum: 1958262
Bu ayki yorum: 21961

E-Dergi

errdo tarafından yapılan yorumlar

16.06.2014

Sipariş ve aynı gün kargo gerçekten çok iyi. Kitabı büyük bir zevkle okudum. Kurgu yine süper. Yalnız kitabı devamı gelecek herhalde yazar son kısımda kaldığı yerden devam edecek diye düşünüyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum. Özellikle kitabın içindeki ayrı hikayeler eseri zenginleştirmiş, kısacası yazarın büyük bir emeği var. Okunmasını tavsiye ediyorum.
16.06.2014

Sayın Selman Kayabaşı'nın yazmış olduğu teşkilat ve muhafız kitaplarını okuduktan sonra hiç düşünmeden bu kitabı almaya karar verdim. Sipariş verdim, aynı gün kargo yapıldı. Bu hizmette dolayı kitapyurdu.com 'u tebrik ederim. Kitabı 2 gün içinde okudum. Yanılmamışım. Harika bir eser. Zaten yazar takip ettiğim birisi. Hiç düşünmeyin hemen okuyun derim.
03.03.2011

Teşkilat'ın devamı niteliğinde olan bu kitabı zevkle okudum. Kurgu yine harika. Yazarın ellerine sağlık. Gerçekten harika bir kitap. Alın ve heyecanla okuyun
03.03.2011

Bir Sayın İskender Pala klasiği daha. Usta kalem, akıcı bir anlatım...Tarih boyunca en çok merak edilen kapışmalardan birinin detayları ile anlatmış yazar. Oldukça yoğun bir emeğin olduğu aşikar. Yavuz neden küffara değil de kendisi gibi Türk olan bir devlete saldırdı. Şah İsmail nasıl birisiydi. Savaş sonrası neler yaşadı. Hepsinin cevabı bu kitapta. Yazar İskender Pala olduğu için çıktığı gibi almıştım.Yanılmamış. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
30.10.2010

Öncelikle kitap oldukça yoğun bir araştırmanın ürünü. Bu yönüyle yazarı takdir ediyorum. Serinin 2.kitabını yine zevkle okudum. Herhalde hakkında en çok kitap yazılan sultandır II.Abdülhamit. Aslında yüzyıl boyunca çok fazla birşey değişmediğini anlayacaksınız kitabı okuyunca. Hep ikili oyunlar milleti birbirine düşürme senaryoları. Bunlar uzayıp gider. 1900'lü yıllarda aynı, 2000 'li yıllar. Değişen sadece oyuncular. Okunmasını şiddetle tavsiye ediyorum.