Toplam yorum: 2032594
Bu ayki yorum: 22796

E-Dergi

ufunett tarafından yapılan yorumlar

29.08.2008

Öncelikle kitap hazırlanırken editöryel anlamda ciddi hatalar olmuş. Bazı cümleler iki kere tekrar ediyor.

Kitabın özüne gelince islamizasyon tanımı bugün bahsettiğimiz ILIMLI İSLAM tanımınlıyor. Hoş bir kitap olmuş. İslamcılığın 15 yıldaki değişimi için okunması lazım.
21.08.2008

hamdolsun ölmeden tanıyabildim. kitap müthiş. Hele sahibi bilinmeyen mektuplar. Bu kitapta öğreniyorsunuz gabar ve toros dağlarının mübarek akşamlarda bir aray gelip KUDÜS'e selam durduğunu. Gene kitapta buzamana kadarki en güzel en sarsıcı aşk tarifini buluyorsunuz.

Ayrıca Nuri Pakdil ÜStadın verdiği uzun aradan sonra yazdığı ilk kitap.

Ömrün uzun olsun Nuri Pakdil .
09.05.2008

GÖK NAZARA GELDİ den sonraki ikinci güzel deneme kitabı. Herzaman başucumda olacak değerli bir kitap. İnsan gibi insanın elinden insanlık hallerine dair cümleler okumak insanda farklı bir huzura sebep oluyor. Üçüncü kitabını bekliyorum.
09.05.2008

okuyanın eline denizcilik sözlüğü alması lazım. Öldüm öldüm dirildim bitirene kadar birde sonu bir anda geliyor. Okadar detaylı anlatılan bir hikayenin sonu bukadar kısa tutulmamalıydı bence.
09.05.2008

dün okumaya başladım işten çıktığımda. Eve varana kadar bitmişti. otobüste gözümden yaş geldi bir ara gülmekten. Muhteşem bir kitap . Yazanın emeğine sağlık.