Toplam yorum: 2325673
Bu ayki yorum: 134

E-Dergi

mobius tarafından yapılan yorumlar

18.06.2020

Serinin kitaplarından.Rene Goscinny , Albert Uderzo, Asteriks ve Oburiks'e hayat veren çocukluğumuzun en güzel vakitlerini geçirmemize sağlayan harika ikili. Şahane bir seri!
18.06.2020

Asteriks serisini çocukluğumdan beri okurum. 30 küsür yaşına geldim hala elime alırım. İçinizdeki büyümeyecek çocuk için kendinize hediye alın, okuyun
07.04.2020

Grafik roman olarak vurucu ve anlattığı konu itibariyle etkileyici. Okumadan önce İran'ın geçmişi ve şuandaki güncel olaylara dair bilgi sahibi olmanın, grafik romanı daha iyi anlamaya vesile olacağı kanısındayım. Vurucu bir grafik roman, çünkü demokrasi için İran gençliğinin ne pahasına, nelere katlanarak mücadele ettiklerini, ailelerin neler yaşadıklarını, rejimin neleri paravan yaparak pislikleri örttüğünü okuyor/görüyorsunuz. Zehra'nın cenneti asla bir imge değil, ne Zehra ne de cennet. Ama kitabın arka kapağı hem İran hem de Türkiye'deki gençliğe umut olsun. Herşey değişir, umut ve güzellikler bakidir.
07.04.2020

Eğlenceli, keyifle okunabilecek çocuk/yetişkin dünyasına ait bir kitap
07.04.2020

Konusu, çizimleri ve konuşmaları yumuşacak. Hemen okunup bitiyor ama ara ara elinize alıp okuyabilirsiniz de. Sağdak sola devam eden bir manga.. Hayatı kedi veya kedilerle paylaşıyorsanız keyifle okuyacağınız bir manga, tavsiye ederim.