Toplam yorum: 2033684
Bu ayki yorum: 23886

E-Dergi

dazzlakk tarafından yapılan yorumlar

26.03.2015

Cennetin kapıları olarak tasvir ettiği, adem peygamberden başlayarak son peygamberimize kadar belli başlı peygamberli kendine has uslübu ile anlatan Sezai Karakoç. Seni tanıyabilmek bizim için çok büyük bir şereftir.
03.02.2015

Güzel bir kitap fakat teknik ifadeler dolayısıyla ilerlemekte zorlanılan bir kitap. Anlaşılması için özellikle düşünülerek ve hayat pratiklerimizle kıyaslanarak okunulması tavsiye edilir.
26.01.2015

Siyer-i Nebiyi klasik islam almlerinden okumanın yanı sıra Çöle İnen Nur ile NEcip Fazıldan ve Bülbülün Kırk Şarkısı gibi İSkender Pala'dan okumak çok farklı tatlar veriyor insana. Kitap çok güzel, özellikle akıcı uslübü ve farkl açılardan anlatımları hiç sıkmadan sürekli okuma isteği uyandırıyor okuyucuda. İki günde kitabı yarılamak üzeriyim.
19.01.2015

Süleyman Uludağ, Mukaddime üzerine yaptığım çalışmalar sonucu okuduğum ve dili ve anlatımı çok güzel olan yazarlardan biridir. Özellikle "İslam-Siyast İlişkileri" ve "İslamda Faiz Meselesine Yeni Bir Bakış" adlı kitapları ile başladım okumaya. Ayrıca kitapları gerçekten anlaşılabilir bir tarzda yazılmış ve öğretici nitelikteki kitaplardır.
09.01.2015

Özellikle sosyalist ve marksist terminolojiye sahip olmayanlar için ağır sayılabilecek bir dili var. Ben Kamu hukuku yüksek lisansı demokrasi teorileri dersi için faydalandım. yani siyaset bilimci olmadığım içinde anlamakta zorlanmış olabilirim ama Radikal Demokrasi konusunda Fuat Keyman'dan sonra başvurulan ikinci kaynak olarak duruyor. ( bu konuda makaleler çok fakat kitap haline gelen sınırlı sayıda kaynak var) bu yüzden kitaplıklarda bulundurulması gereken bir kitap.