Toplam yorum: 1954748
Bu ayki yorum: 18439

E-Dergi

asteroidin tarafından yapılan yorumlar

19.08.2017

Müthiş, inanılmaz, sıra dışı anlatımla yazılmış öyküler. Bekir Yıldız'ın doğu yaşamını bu kadar gerçekçi ve akıcı anlatımı bir solukta bitiveriyor kitap. Eğer okuyayım herkese anlatacak sıra dışı öykülerim olsun diyorsan doğru kitaptasın.
11.08.2017

Benim için ilginç bir deneyim oldu. Zevkle okudum. Şaman öğreti ve geleneklerinin ne kadar doğa ile iç içine olduğunu gördüm. Türkler olarak Şamanizm'i bırakarak, terkederek kültürümüzde ne kadar iyi bir okulu bıraktığımızı da farkettim.
11.08.2017

Hikaye olmaktan çok; yurt dışında doktora yapmış biri gözünden oksidentalist bir görüşle yurda geldiğinde izlenimlerini anlatan bir kitapçık olmuş. Beğenemedim çünkü konularda derin analizde olmamış yüzeysel değerlendirmeler çokça. Ya bu konulara derinlemesine girip iyi analiz yapacaksın adına hikaye demeyeceksin yada hikaye diyorsan bir yaşamı bir konuyu irdeleyeceksin.
01.08.2017

Güzel ve sürükleyici. Yaşamın bire bir içinden. Mustafa Kutlu farkı ile.
31.07.2017

Yazar, Hemen herkesin yanı başında süregelen güncel bir olayı çok iyi anlatımla aktarmış. Okuyucuya insan olmanın şartlarını hatırlatıp sizleri vicdan muhakemesi ile başbaşa bırakıyor. Sürükleyici bir kitap. Mutlaka kütüphanenizde bulunmalı.