Toplam yorum: 1989800
Bu ayki yorum: 20968

E-Dergi

Skald Harald tarafından yapılan yorumlar

09.10.2019

Burada bu kitap hakkında yazılan yorumlar beni çok üzdü. Profesör Cemal Yıldırım, Türkiye'nin yetiştirdiği büyük değerlerden biridir. Evrim Teorisi de bugün canlılığın başlangıcından bugüne kadar geçirdiği evreleri en iyi şekilde açıklayan ve bilimsel deneyler, gözlemler, verilere destekli bir teoridir. İnsanlar neler neler yazmış ve yüz küsür beğeni almışlar yorumlarıyla, şaştım kaldım. Birtakım meczup ve din tüccarlarının şakşakçılığını yapan bu güruhlar eminim şimdilerde evrime ve bilime karşı yenik düşmüşler, hayalleri suya düşmüştür. Cemal Yıldırım'ın kitaplarını okuyun, okutunuz. Ülkemizde sizler bilime karşı varlığınızı sürdürdüğünüz sürece, biz bilimin ışığında aydınlanmış gençler daima ülkemizin değerlerini ve ilkelerini bu ışıkta yüceltmeye devam edeceğiz. "Dünyada her şey için; uygarlık için, hayat için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir; fendir. İlim ve fennin dışında rehber aramak dikkatsizliktir, bilgisizliktir, yanlışlıktır." -Gazi Mustafa Kemâl Atatürk.
20.08.2019

Bilimin şehidi Giordano Bruno... Bruno'nun bu eserini okumasanız bile hiç olmazsa kitaplığınızda bulundurun. Rönesans'ın başlamasını sağlayanlardandır Giordano Bruno. Düşüncelerini okuyunuz.
20.08.2019

Satın almıştım ama stokta kalmamış. Umarım derhal yeniden basılır ve stoklara gelir.
20.08.2019

Bertrand Russell'ın eserlerinin hepsi okunmalı.
20.08.2019

Bilim kurgu dendiğinde Stanislaw Lem'den söz etmezsek büyük hata olur. Beğenerek okuyacaksınız, yazarın tüm kitaplarını tavsiye ederim.