Toplam yorum: 1514804
Bu ayki yorum: 26397

E-Dergi

burme tarafından yapılan yorumlar

29.06.2015

Kitap birkaç saat içerisinde bitiyor. Dudağınızda bir tebessüm ya da gözleriniz dolmuş bir vaziyette okuyorsunuz. İçerisinde birbirinden hoş kısa kısa hikayeler mevcut. Değerlerimiz, unuttuklarımız hatırlatan,ders verici hikayeler...
29.06.2015

Ayetler ve hadislerle desteklenmiş, kaynaklara ayrıntılı yer verilmiş, benim için gayet yeterli bir kaynak. Daha önce öğrenmişolduğum ama sonra unutulmaya yüz tutmuş bilgilerimi tazeledim,bildiklerimin dayanaklarını öğrendim. Hz. Muhammed dışında tüm peygamberlere yer veriyor.
29.06.2015

Kitabı okurken yazarı kendime çok yakın buldum. Benzer hiçbir şey yaşamamış olmakla beraber hissettiği, paylaştığı duyguları sanki bedne yaşayabilirmişim gibi hissettim. İçten, samimi ve mutluluk verici basit ve sade bir kitap.
29.06.2015

Kelime çalışmak için harika. Eğer biraz tozlanmış ve yeniden canlandırma ihtiyacı duyduğunuz bir İngilizceniz varsa çok yararlı olabilecek bir kaynak. Hem kelime hem de gramer konusunda takviye ediyor.
29.06.2015

Damağınızda hoş tatlar bırakan kitaplar bunlar. Okurken kendinizi hafiflemiş hissediyorsunuz. Bu seti çok sevdiğim birisi için hediye olarak almıştım. Set halinde ve kutulu oluşu harika... Şahsen bana böyle bir hediye gelse çok mutlu olurdum...