Toplam yorum: 1993339
Bu ayki yorum: 24540

E-Dergi

ayisigindasamata tarafından yapılan yorumlar

06.04.2019

Anlattığı hikayeler ilginç olabilecekken anlatım tarzında eksiklik, yapmacıklık hissettim, çeviri cümlelere özentilik gibi. Boş, bir boşluk var. Sadelik diyemeyecegim ama bi öylesinelik var hikayelerde. Diyalogların birbiriyle bağlantısı çok basit geldi. Aklına gelen ilginç bir cümleye hikaye uydurmaya çalışılmış gibi. Okurken tat alamadım. Resimleme başarılı.
30.07.2010

açıkçası bu kitabı merak ettiren nedense kapak resmi olmuştur.ama umduğum gibi bulmadım. çok basit bir anlatımı var ve oldukça amatör .
24.09.2009

uykusuzun hiç birşeyden tam olarak menmun olmayan ve aklınıza gelebilecek herşeyi eleştirebilme yeteneğine sahip yazarı. her hafta mutlaka okuyorum ve nedense o bişeyi eleştirdiği zaman ben de eleştirdiği şey hakkında düşünüp onu her seferinde haklı bulup neden bu yazıyı ben yazmadım diye hayıflanıyorum.
24.09.2009

insan yaşarken pek farkında olmuyor bazı olayların, bazen dikkatini çekiyor ama iki gün sonra unutuyor. umut sarıkaya hem karikatürlerinde hem de yazılarında "cidden ya, harbiden be, lan oğlum adam doğru söylüyor ben böyle tipler tanıyorum he bak bi gün noldu dur anlatayım" dedirten ve bunu mizahla başaran bir adam.
03.10.2008

modasının geçmiş olması gayet normal. kitap yazılalı olmuş 12 yıl zaten.kitap da öyle gelecek nesillere akraılacak cinsten bir kitap değil.sadece zaman kaybı ne yazık ki