Toplam yorum: 1990251
Bu ayki yorum: 21419

E-Dergi

naranja tarafından yapılan yorumlar

13.09.2008

Ses teknolojisi hakkında sesin tanımından itibaren, tüm stüdyo ekipmanları ve müzik teknolojileri ile ilgilenen insanların ister acemi olsun ister profesyonel, gerekli olduğu zaman açıp bakabileceği, joker niteliğinde ve tahmin edilenden daha anlaşılır bir dille yazılmış bir kitap.
13.09.2008

Elektronik müzik hakkında sahip olunması gereken çok önemli bir eser. Yazar dünyada elektro-akustik müziğin gelişiminde büyük bir rol oynamıştır. sahip olduğu bilgileri anlaşılır bir dille kaleme almış ve geçmişten bu yana süregelmiş müzik hakkındaki tabuları kırmayı başarmıştır.
13.09.2008

ölümden korkmayan bir dedenin ölümü öldürüşü, birbirinden güzel ve birazda tanıdık hikayelerle son dönemin en iyi roman yazarlarından biri olan İhsan Oktay Anar tarafından kaleme alınmış. Her kitabında olduğu gibi hayata dair birçok sırları felsefik ve mizahi bir boyutta anlatmaya çalışmış. Çok başarılı bir eser...
12.09.2008

çok başarılı bir kitap.yılmaz erdoğanın karakterlerle olan sohbeti gözlemlenebiliyor. laz bakkal ile tombalağın yaşayabileceği uygun bir yer olmuş.