Toplam yorum: 1923519
Bu ayki yorum: 17309

E-Dergi

indophenol tarafından yapılan yorumlar

05.03.2011

kesinlikle çok başarılı. hikayeyi masallaştırmadan basit bir dille anlatıyor. konunun zorlaştığı kısımları ustalıkla toparlamış yazar. keyifle okunabilecek bir kitap
05.03.2011

Güzel bir kitap ancak biraz yorucu. Sürekli benzetmeler masal karakterlerinin elektronlarla anlatılması vb... Basite indirgemek için ille de bu kadar sulandırmak gerekmez. "BİRAZ KUANTUMDAN ZARAR GELMEZ" isimli kitabı tavsiye edebilirm. Gayet anlaşılır bir dille anlatılmış. Elbette konu hakkında bilgi sahibiyim diyosanız biraz daha zor bir kitap Lederman'ın "TANRI PARÇACIĞI" kitabını okuyabilirsiniz.
25.02.2011

oldukça başarılı bir kitap.. Tavsiye ederim. Kısa olmasına rağmen pek çok şeyi tarih sırasıyla ve başarılı bir şekilde anlatmış.
09.08.2008

sır dolu yaşamlar, karışık ilişkiler gerçek bir tarihin ışığında Soner YALÇIN'ın harika anlatımıyla aydınlanıyor...bir döneme ışık tutan bilinmeyenleri ve merak edilenleri konu alan bir kitap..teşekkrler soner yalçn
20.07.2008

Yazarın başlangıçta söylediği gibi "bir yöneticinin anlaması gereken üç şey var: Makro, mikro ve uluslararası ekonomi". bu üçününde öğrenci ve hoca arasında geçen konuşmalarla bir roman tadında ve herkesin anlayabileceği şekilde açıklanması çok hoş.Ekonomi ile ilgili pek bilgisi olmayanlarında anlayabileceği, ekonomi hakkında okuyanların ise bazı kavramları çok rahat kavrayabileceği bir kitap..okunmasını kesinlikle öneriyorum.."ekonomideki klasik teori ve Keynes'in genel teorisi.idealden sapma nedir..ülke , şirket ve uluslararası dinamikler nasıl işler..."