Toplam yorum: 2.688.607
Bu ayki yorum: 1.200

E-Dergi

Tugce C Tarafından Yapılan Yorumlar

31.07.2020

Canım Woolf’üm öykü yazmış okunmaz mı? En az diğer kitapları kadar hayran kaldığım müthiş öykülerin olduğu harika bir kitap. Hatta yazarı daha önce okumadıysanız direkt öykü kitabından başlayabilirsiniz bile..
31.07.2020

Hugo’nun bir insan üzerinden yola çıkarak geneli ve tüm insanlık tarihi boyunca yaşamış insanları yargıları, hükümleri anlattığı kısa ama içeriği çok dolu bir eser. Anlatımına diyecek yok, karakterle birlikte sizde herşeyi o an oradaymış gibi yaşıyorsunuz.
31.07.2020

Rus edebiyatından okumadığım hiçbir yazar hiçbir yapıt kalmasın istiyorum öyle seviyorum ki.. Dostoyevskinin de yeri tabiki bambaşka en sevdiğim en favori yazarlarımdan. Bence her kitap kurdu yazarın tek bir kitabını bile okumadan geçmemeli. Kitap hakkında birşey söylemem gerekirse ha ri ka. Muh te şem !!
31.07.2020

Woolf’e inanılmaz bir ilgim var. Neredeyse tüm kitaplarını tamamladım. Deniz feneri ise daha ilk sayfalarda sizi içine çekmeye başaran bir kitap ki bu da yazarın dahiyane anlatım şekli, bilinç akışı tekniğini kullandığını onu okuyan yada araştıran herkes biliyordur diye düşünüyorum. Bu sizi ilk başta birazcık zorlasa da Woolf oludukça alışıyorsunuz bu tarza. Canım Woolf..
31.07.2020

Çocukken okudum, büyüdüm okudum, okudum.. yine okudum, okurum, okuyacağım. Bu kitabın benim üzerimde inanılmaz bir etkisi var. Bana çocukluğumda ilk okuduğumdaki duygularımı anımsatıyor resmen. Kesinlikle okuma yaşı olmayan yaşsız kitaplardan herkese hitap ediyor ıssız ada yalnız adam ve hayat mücadelesi..