Toplam yorum: 2034284
Bu ayki yorum: 24489

E-Dergi

haytulemel tarafından yapılan yorumlar

19.11.2019

Necip Fazıl ve Abdülhakîm Arvâsî Hazretleri. Muhteşem bir kitap.. Üstâd’ın hayatı Efendisini yani ‘onu tanıdıktan önce’ ve ‘onu tanıdıktan sonra’ olmak üzere ikiye ayrılır. Osmanlı zamanında varlıklı bir ailede büyüyen Necip, üniversite okumak için gittiği Fransa’da hayatının anlamını yitirmiş ve isyan kuyularına düşmüş. tâki günün birinde O’nu Efendisini tanıyana kadar.. kesinlikle biran önce okuyun, geç kalmayın bolca ders çıkarabileceğiniz fâziletli bir eser..
19.11.2019

çok güzel bir kitap, gayet ince olmasından dolayı bir çırpıda bitirebileceğiniz bir kitap. basit bir dil ile yazılmış ama sıkıcı türden değil. bilhassa çoçuklarınıza okutun, kütül amareyi yakından tanısınlar. Kazandığımızı zaferleri, şanlı tarihimizi ve ecdâdımızı öğrensinler.
01.11.2019

süper ötesi bir kitap gerçekten beni derinden etikledi gözyaşlarımı tutamadım okurken sayfalarını ıslattım.. önceden Yemen savaşı hakkında pek bir bilgim yoktu, kitap sayesinde öğrenmiş oldum. yemen türküsünü artık her dinlediğinizde, mâzi gözünüzün önünde canlanacak. okumayan çok şey kaçırır.
01.11.2019

Merve Özcan’ın kitapları muhteşem. soluksuz okuduğum kitaplardan.. bir de set ile daha uyguna geliyor, daha ne istenir ki.
24.10.2019

çok çok başarılı bir kitap. âdeta o zamandaymışınız gibi hissediyorsunuz. Bekiroğlu’nun her kitabı okumaya değer..