Toplam yorum: 2.394.619
Bu ayki yorum: 23.226

E-Dergi

GreenCathy tarafından yapılan yorumlar

16.01.2020

Yazarın bir önceki kitabı Yazmira’yı okumuş biri olarak bu kitabı da genel itibarıyla beğendim. Yazarın dili akıcı ve şaşırarak söylemeliyim ki wattpadden çıkan, okuduğum kitaplarda imla ve yazım kurallarına dikkat edilen nadir kitaplardan. Naz ve Demiralp'ın aşkı güzeldi ama çok hızlı gelişti, yani birden âşık oldular ve bir yer de bana absürt geldi. Onun dışında iyi bir kitap.
15.01.2020

Yazar, Doktor Deniz ve Yazmira’nın aşkını çok güzel anlatmıştı. Yazarın dili akıcı, anlatımı sade ve güzel. Normalde wattpaddan çıkan kitaplarda, pek özen gösterilmeyen yazım ve imla kuralları çok iyiydi. Kitabı beğendim, tavsiye ederim. Yazarın diğer kitaplarını da alacağım.
15.01.2020

Yazarın anlatımını çok sevdim. Gerek kurgusu gerekse konusu her şeyiyle çok güzeldi. Laz uşağı Aren ve Ela'nın hikâyesine bayılacaksınız. Tavsiyemdir.
12.01.2020

Yayınevinin indirimdeyken, kapağını beğenerek aldığım bir kitaptı. Hiç pişman değilim. Anlatımı, kurgusu, dili, betimlemeleri çok güzel. Ah Oğuz, nasıl da güzel sevdin! Tavsiye ederim. Yazarın diğer kitaplarını da muhakkak alacağım.
12.01.2020

Nasıl da güzel bir kurgu ve anlatımdır! Beğenerek okudum, Arslan ve Beren'in hikâyesini çok seveceksiniz. Tavsiye ederim. Yazarın Siyah Menekşe kitabını da en kısa zamanda temin edip, alıp okuyacağım.