Toplam yorum: 1923519
Bu ayki yorum: 17309

E-Dergi

smert tarafından yapılan yorumlar

18.04.2019

Tolstoy'un bu kitabı, özellikle İnsan Ne ile Yaşar öyküsü bence bir myth olarak düşünülmeli. Bu kadar sıcak-vurucu ve ürpertici dini bir hikaye okumadım. Küçük ebatıyla uygun bir hediyelik kitap olarak da düşünülebilir. Mutlaka her kitaplıkta olmalı
18.04.2019

Henüz İsveç polisiyesi ve Dedektif Harry Hole ile tanışmamış olanlar, çok şey kaybediyorsunuz. Bir Jo Nesbo kitabı okuyun ve polisiye romanlara bakışınız değişsin. Dedektif Hole'un kişiliği yanı sıra olayların örgüsünde Jo Nesbo'ya hayran olmamak elde değil. Tavsiye ederim.
10.04.2019

Meşhur dedektifimiz Dave Gurney'in yeni macerası yine baştan sonra sürükleyici-merak ettirici ve şaşırtıcı. Serinin müdavimleri kadar yeni okumaya başlayacaklar için de tavsiye ederim, kullanılan dil-akış ve kurgu olarak üst seviye bir dedektif-cinayet romanı. John Verdon'dan serinin yeni kitabını dört gözle bekliyoruz.
10.04.2019

Tek partili dönemin sonlarından başlayarak günümüze uzamana dönemde farklı medya sahipleriyle ve yayınlarda çalışmış yılların duayen gazetecisi Mehmet Barlas'ın renkli ve bir o kadar ilginç anıları. Okumak çok keyifli ve bilgilendirici. Barlas'ın renkli, musikiyi seven, hoşgörülü ve uzlaşmacı yanının nerelerden süzülerek geldiğini de görüyorsunuz. Tavsiye ederim.
05.03.2019

Bir Agatha Christie fanı olarak en son aldığım kitaplardan. İçinde meşhur dedektiflerimiz Poirot ve Marple olmasa da kurgusu zekice ve çok iyi, sürükleyici ve sonuna kadar zevkle okunacak bir kitap. Tavsiye ederim.