Toplam yorum: 1928933
Bu ayki yorum: 22729

E-Dergi

h.serap tarafından yapılan yorumlar

22.01.2013

Bence güzel bir kitap. Şimdi gene deccl meccal diye suçlamalar var. Tanrılar lafı pek çok kitapta mitolojide geçiyor zaten tanrı kavramı ile yaratıcı kavramını da izah etmiş. Biz hala toplum olarak bir şeyleri okurken dinlerken hemen öcü yanacaksın olmaz yasak şeklinde tepkiler gösteririz niye Aynı fikirde değilsen güzel güzel eleştir. Ben hikaye gibi olmasından memnunum. Akıcı olmuş. Çok farklı düşünseniz bile değişik bir bakış acısıdır.
18.10.2012

Çok güzeldi özellikle ben eski türk destanlarının şifreli yazılması konusunda açıklamalarını çok doğru buldum. Şamanlarla ilgili yazdıklarında da hemfikirim evet bizim atalarımız şamandı. Hala kabul etmeselerde şamanlıktan günümüze kadar uzanan bir sürü atasözü inanç kalmıştır. Bunların tek tek araştırması yapılmış. Emeğinize sağlık Ergun Bey..
18.10.2012

Ergun Candan'nın kitaplarını ilgi çekici buluyorum. Aynı fikirde olduğum çok yönü var. İnanarak yazıyor. Araştırıyor bu çok önemli. Ben tavsiye ediyorum.
15.03.2012

Ben de bu kitaba verdiğim paraya ve özellikle zamana acıyorum. Çok farklı düşünen insanların kitaplarını okurum ama hayatımda böyle bir kitap hiç görmedim. Korkunç !!!! Bu kitabı hiç okumadan mı yayınladılar? Ben bilirim edası ve kendi kendine yazarken kavga edişleri beni çok gerdi. Tabi ki yarım bıraktım. Kitap atmaya kıyamadığım için hale bende ama kimse okumasın diye de kaldırdım.
01.02.2012

beklentisiz aldığım kitaplardandı ve kendini aştı. Ben kitabı tatile çıkarken okudum 1 günde bitti diyebilirim. uçakta gemide arabada mola yerlerinde kısacası elimden bırakmadan okudum. Roman kahramanımız çok gerçekçi her ne kadar hikaye hayal olsada. Kitapta en sevdiğim kahramanın gerçekçi olmasıydı zaten bazen iyi bazen kötü bazen hırslarının kurbanı bazen çok şevkatli bir anne çok güzel vermiş ana karakteri. Kitap güzeldirde bazen kahramana sinir olursunuz öyle değildi yani. Konu da güzeldi ve komikti. Özellikle hitlerin reankarne sonucu olduğu şey komik geldi. Bir de örümcek vardı ki enteresan bence okuyun kafanızı boşaltacak güldürecek iyi ki bu kitabı almışım dedirtecek:)