Toplam yorum: 2323883
Bu ayki yorum: 127

E-Dergi

kafesten_nefese tarafından yapılan yorumlar

05.10.2015

Kutsal kitabım. "Var olmanın gücü" ve bu kitabı dönüp dönüp okuyorum.Ego devamlı unutturuyor ne de olsa...herkese tavsiye edilir.kendinizi anlayabilmek için.
16.03.2014

bu kitapta çok fazla hayatımda uygulayabileceğim bilgiler buldum ve severek okudum.yazarın doktor olması nedeniyle sistematiği hoşuma gitti. zor konuları bile çok net bir şekilde açıklamış. konuyu sohbet tarzında işlemesi daha iyi anlamamızı sağlamış.kişisel gelişim meraklıları bu kitabı okuyabilir çok yeni şeyler söylemese de farklı yorumlar da var. ben çok faydalandım..
31.01.2009

tevratı okumuş biri olarak onun kesinlikle ilahi olmadığını ve insan eseri olduğunu bilir.içindeki çelişkiler sayılamayacak kadar çok.
tevratın şifresi adlı kitap bu nedenle bana hiç bir şey ifade etmedi.
15.01.2009

Beni benden alan bir kitap oldu.
gönlünüze sağlık üstadım...
29.12.2008

Kitap 1950lerde yazılmasına rağmen günümüze de ışık tutuyor. Günümüzde de artan bir şekilde var olan misyonerlik faaliyetlerini anlayabilmek için bunun geçmişte nasıl yapıldığını bilmek gerekiyor. Bu nedenle kitap bu yönden oldukça faydalı. Ülkelerinde bizzat gördükleri misyonerlik faaliyetleri ve önemli görevlerinden dolayı bizzat şahit oldukları olaylar da var. Prof. Dr. Mustafa Hâlidi Beyrut Amerikan Üniversitesi eski öğretim görevlisi; Dr. Phil. Ömer Ferruh da Şam Arap ilim akademisi Bombay İslam araştırmaları cemiyeti Kahire Arap dili akademisi üyesi.