Toplam yorum: 2333798
Bu ayki yorum: 3527

E-Dergi

aslish_ps tarafından yapılan yorumlar

09.11.2006

Bir solukta okuduğum ve gerçekten çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir roman... Farklı farklı bakış açılarından bir dönemin sürükleyici öyküsü. Yazar konuya hakim ve duru diliyle sizi sürüklüyor. Tavsiye ederim.
09.11.2006

Süheyla Acar çok yazanlardan değil belki ama yazdı mı tam yazanlardan... Konular özenle seçilmiş, dili ise etkileyici ve sürükleyici. Hikaye okumayı sevenlere tavsiye ederim.
08.11.2006

Yekta Kopan'ın hikayeleri çok içten, çok samimi... Uslubu ise hem çok duru, sade, hem de çok akıcı. Ben kitaptan çok etkilendim ve büyük bir keyifle okudum. Tavsiye ederim.
08.11.2006

Son zamanlarda okuduğum en etkili, en güçlü öykü kitabı diyebilirim. Murat Gülsoy genç kuşağın en önemli temsilcilerinden. Ayrıca çok akıcı ve duru bir usluba sahip. Mutlaka okuyun derim...
27.08.2002

Bence Ayşe Kulin'in hikayelerinin insanı sürüklemesinin ve elinize bir aldınızmı bir daha bırakamamanızın iki nedeni var. Birincisi yazarın hikayelerinin hiçbirinin kurmaca olmaması. Hikayelerinin herbiri gerçek acıları, huzunleri, mutlulukları gerçek hayatta tattırıyor insana. İkincisi ise yazarın akıcı uslubu. Bağzen hikaye ilginç olsa bile uslubu size uymaz, sıkıcı gelir ve ilginizi kaybetmenize neden olur. Sanırım Ayşe Kulin için bu hiç geçerli olmiyacak!