Toplam yorum: 2333638
Bu ayki yorum: 3367

E-Dergi

_swap_ tarafından yapılan yorumlar

01.03.2013

Kitap adından da anlaşılacağı gibi bilgisayar kontrollü çalışmaları kapsıyor. kitap sonunda bolca uygulamalara da yer verilmiş. mikrodenetleyiciler ile çalışmalar yapacak arkadaşlar için çok faydalı bir kitap değil ama giriş bölümünde robotik tarihiyle alakalı güzel bir anlatım mevcut. uygulamalar yeni baskıda cd ile gelmiyor onun yerine internetten indiriyorsunuz. ama kitapta verilen site adresinde sorunlar mevcut. yayıneviyle iletişime geçerseniz sorunu mail adresinize uygulamayı birkaç saat içinde yolluyorlar.
09.05.2010

Kitap gerçekten de bir liderde olması gereken nitelikleri göz önüne seriyor. 21 bölümden oluşan kitapta her bölümde ayrı bir nitelik, buna sahip olan ünlü insanlardan örnekler ve bu niteliğe nasıl sahip oluruz, hepsini tek tek ve detaylı bir şekilde inceliyor yazar.
26.09.2008

Kitabın esas konusu değişim, değişime ayak uydurmak ve bunun bize getirileri diyebilirim. Kitapta bulunan 4 farklı karakter, esas olarak bizlerin karakterleri. Kitabı okuyan herkes kitapta kendisinden bir parça bulacaktır.
26.09.2008

Fare yarışı ve ondan kurtulmanın yolları, parayı yönetimi, aktif elde etme yolları, okullardaki eğitimin para kazanma açısından yetersizliğini anlatan gerçekten güzel bir yapıt.akıcı bir dille yazılmış bazı anlatımlar şekiller ve çizimlerle desteklenmiş.içinde reklam kokan bir kaç yer dikkatimi çeksede herkese tavsiye ediyorum.okunması gereken bir eser...