Toplam yorum: 2060547
Bu ayki yorum: 11779

E-Dergi

breezema tarafından yapılan yorumlar

26.05.2016

Mutlaka okunması gereken kitaplardan.Sabahattin Ali insanların iç dünyalarını çok güzel anlatan bir yazar ki bu kitapta da aşkı yaşayan bir insanın ruh durumunu çok iyi ortaya koymuş.Kendiniz yaşıyormuş gibi hissediyorsunuz o aşkı.
29.04.2015

İlk başlarda etkili bir anlatımla sizi sarsa da kitabın sonlarına doğru sıkıcılaşmaya başlıyor.Gerçi belki de dini bir inanca sahip olmanızın hiç bir önemi yok gibi bir çıkarımda bulunduğu için ve fikirlerimle çeliştiği için kitaptan hoşlanmamış olabilirim son sayfalarda..
04.10.2009

Çekim yasasını anlatan harika bir kitap.Bu konuda bir sürü kitap okudum ve genelde bu kitaplarda pozitif düşünmenin insan hayatına nasıl olumlu katkı yaptığından bahsediyor..Ama nasıl yapacağımız konusunda pek açıklayıcı bilgiler verilmiyor.Ama Louise Hay'in bu kitabı resmen çekim yasası 'kullanım kılavuzu'...Bu tarz kitapları okumaya başlamadan önce bu kitabı okumanızı tavsiye ederim ki böylece söylenenler uygulanabilsin...

29.09.2009

Çekim yasaıyla ilgili çok kitap okuyan ve bilgisi olan biri için basit gelebilecek bir kitap.Çekim yasasını öğrenmeye yeni başlayanlara tavsiye edilebilir.
29.09.2009

''Tanrılar Okulu'' her ne kadar roman tarzında yazılmışta olsa aslında tamamen bir kişisel gelişim kitabı.Kuantum düşüncenin ilkeleri akıcı bir dille sıkmadan anlatılmış.Kitabı okurken bitmesin diye yavaş yavaş okudum.Ve şimdiye kadar okuduğum kitaplar arasında şu anda bir numarada.