Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

Telli Ezik tarafından yapılan yorumlar

21.12.2010

Katre-i matemi okurken çok keyif almıştım ama Şah ile Sultan, katre-i matemi geride bırakarak solladı.İskender PALA yine kalitesini titiz bir çalışmayla gösterdi.Kendisine binlerce teşekkür ediyorum.
29.03.2010

Büyük bir hevesle okumaya başladım ama bitiremeden bıraktıgım nadir kitaplardan biri.Sadece reklamı iyi yapılmış bir kitap.Anlatılmak istenilenleri sadece belgelerle kanıtlayalım derken dili ve anlatımı geride kalmış bir kitap.Okuyucuya çok şey katacağını düşünmüyorum.
08.03.2010

''Her isim büyülüdür..Her isim hatta birazda büyücüdür.''Kitaptan aklımda kalanların başında bu cümleler geliyor.Kitabı anlamak için iyi bir süzgeçten geçirmek gerekiyor ama yinede güzel bir romandı.Elif ŞAFAK farklı bir yazar farkını her daim gösteriyor.
28.01.2010

İstanbul beyaz örtüye bürünmüşken soguk kendini bu kadar hissettirmişken Sarıkamış'ı okumak ayrı bir hüzün katıyor.Askerlerimizin yaşadıgı sıkıntıları tabiki anlayamayız;fakat anlayamasakda çekilen sıkıntıları ögrenmek,bilmek durumundayız.Tüm şehitlerimiz ruhu şad olsun.
22.12.2009

''Bin uçurtma olsa senin için yine yakalardım'' Evet birgün Hasan Emir'e böyle demişti.Gün geldi Emirde Sohrab için aynı sözcükleri söyleyecekti.Evet Hasan hiçbir zaman Emir gibi olmadı ama Emir gün gelecek Hasan gibi olmayı başaracaktır.
Biz istesekde istemesekte yaptığımız iyilik yada kötülük gün gelecek karşımıza dikilecek..!
Dostluk için yapılan fedakarlıkları anlatan çok güzel bir roman...!