Toplam yorum: 1985255
Bu ayki yorum: 16423

E-Dergi

razuuuu tarafından yapılan yorumlar

21.08.2019

Bana kalırsa piyasadaki çoğu polisiyeden çok daha özenle, ilmek ilmek hazırlanmış bir kitap. Henüz yarısındayım ama okuduğum hikayelerin her birini ayrı ayrı beğendim. Türü sevenlere, Türk polisiyelerinden umudunu kesmek üzere olanlara tavsiyedir.
05.08.2019

Okurken merak ediyorsunuz, tam çözümlendi derken bir çalımla başka yere dönüyor hikaye. Ancak eğer türde çok kitap okuduysanız eksiklikleri farkediyorsunuz. Mesela hikayedeki beklentinin arttırılması adına sorulması gereken soruların sorulmadığını hissediyorsunuz.Çok iyi bir kitap olduğunu söyleyemem ama kötü de değil.
12.06.2019

İlk defa okuduğum bi yazar. kitabın çeyriği kadarını okudum ama devam edemiyorum bir türlü. Ufak tefek çok fazla detay var. okumak yorucu oluyor.
13.08.2018

Kitabın ilk kısımlarında konu önceden okuduğum kitapları hatırlattı. Sonraki sayfalarda ortaya atılan ihtimaller de pek orijinal gelmemişti. Ama yazar o ihtimaller arasında çok ustaca gezinmiş. Kurgu ve anlatımı çok sevdim. Sürükleyici bir kitap, bir çırpıda okunuyor.
07.03.2018

Yazım çok güzel, birbiri ardında çorap söküğü gibi devamı gelen cümlelerle akıcı bir anlatım var. Çok da eğlenceli, kendinizi hikayeye kaptırıp katıla katıla gülüyorsunuz. Bu arada çevirmenin de hakkını yememek lazım, temiz anlatımda yazar kadar onun da bu payının olduğunu düşünüyorum. İçim açılsın, hoş vakit geçireyim istiyorsanız tam isabet. Yazarın diğer kitabı gibi bu da çok nahif ve eğlenceli.