Toplam yorum: 1891739
Bu ayki yorum: 18275

E-Dergi

Mehtaph tarafından yapılan yorumlar

07.04.2017

Karşılaştığımız olaylarda iç sesimiz bize sürekli sorular fısıldıyor. Kitap, bu soruları dönüştürdüğümüzde nasıl bir kapı açıldığını kurgu bir koç-danışan ilişkisi diyaloglarıyla anlatıyor. Mutlaka okunması gereken kitaplardan biri
07.04.2017

Herkesin kendine özel bir güzelliği olduğunu anlatan çok naif ve edebi dili olan bir öykü.. serinin diğer kitapları gibi.. tavsiye ederim
07.04.2017

Serinin diğer kitapları gibi, edebi ve sade bir dili var. Eserin özünde değerli olduğu, Resimlemeler de keza öyle. Verilmek istenen mesajların inceden inceden işlenmesini ve göze sokulmamasını seviyorum. Bu kitap da öyle..
07.04.2017

Yeğenlerime okumak bahanesiyle kendime aldım aslında :)) Farklılığıyla var olabilmenin önemini çok ince ve edebi bir üslupla anlatıyor. Çizimlerin sade olması tercih sebeplerimden biri. Kitabın bir sayfası var ki beni benden aldı; Kuşların yuvarlak şekilde ağaca dizildiği bir sayfa ve oradaki diyalog muhteşem. Okuyanlar o kısma dikkat etsin lütfen, sizde neler çağrıştırıyor çok merak ediyorum.
07.04.2017

Samed Bahrengi'nin yumuşak üslubu ile sizi içine alan bir merak ve macera hikayesi. Farklı yollar deneme, kabuğunu kırma mesajlarını çok inceden işliyor. Son cümlesini çok sevdim..