Toplam yorum: 1992711
Bu ayki yorum: 23912

E-Dergi

afsafs tarafından yapılan yorumlar

25.04.2018

Endüstriyel tavuklara dair, yumurtadan sofraya gelene kadar yaşanan süreçlerle ilgili önemli bilgiler içermekte, şiddetle tavsiye ederim. Özellikle helal haram hassasiyeti olanlar mutlaka okumalıdır. Hazırlayanların ellerine sağlık
10.10.2011

Bu kitabı uzun zamandır merak ediyordum. Abdülhamid hanla ilgili çok çeşitli ve gerçekleri anlatan kitaplar mevcut. bu kitapta onların derlemesi şeklinde olmuş. Sn. Mustafa Armağan biz okuyucuları için bu işi yapmış. Son olarak "Abdülhamid hanı anlamak herşeyi anlamak olacaktır." diyorum.
13.06.2011

Yazar ve dolayısıyla kitapları hakkındaki olumlu düşünceleri duyduktan sonra aldığım bu kitabı daha önce okuyamadığım için çok üzüldüm, herkese şiddetle tavsiye ederim.
13.06.2011

Büyük islam alimlerinden İmam-ı Gazali hakkında yazılmış ve bazı idialarında cevzplandığı güzel bir eser olmuş. Hacimce küçük fakat bilgi olarak büyük bir risale...
29.03.2011

Elimde bu konuda kitap bulunduğu halde farklı bir yazardan farklı konularda özgün bilgiler edinme amaçlı bu kitabı aldım. Belki bilimsel olduğu içindir, kitabın bazı bölümleri elimde olan diğeri ile birebir aynıydı. Sadece bazı bölümler böyleydi. Genel olarak düşünürsek başarılı sayabileceğimiz bir kitap. Konuya tamamen yabancı iseniz başlangıç için uygun.