Toplam yorum: 2.688.667
Bu ayki yorum: 1.260

E-Dergi

müslümdanaoğlu Tarafından Yapılan Yorumlar

29.05.2013

Kapitalist bir toplumun kazanç sağlayamayan bireyleri koydukları yeri göstermek adına kaleme alınmış bir eser ama roman sanatı açısından hiç beğenmedim.Şöyle etkileyici bir cümle bulmak o kadar zor ki.Genel mesaj var sadece.
29.05.2013

Yazarın en beğendiğim kitaplarından biri... Hele "Nazik Alet" öyküsü o kadar komik ki... Sanırım insanları güldürmenin zorluğunu düşünürseniz bana hak verirsiniz. Okunması gereken güzide kitaplardan bir daha. Tavsiye ederim.
29.03.2013

Korkma Ben Varım... Murat Menteş bu kitapta da Dublörün Dilemması kitabında kullandığı tekniği kullanmış. Yalnız çok eğlenceli ve zekice bulduğum söz oyunları okurken beni gülümsetiyor. Kitabı daha bitirmedim ama bu kadarı bile tavsiye edilebilecek bir kitap olduğunu gösteriyor.
05.03.2013

Argonun tavan yaptığı, kalitesiz kişiliklerin ön planda olduğu, aile olgusunun önemsizleştirildiği ve aşkın iğrenç bir duruma nasıl sokulduğunu merak ediyorsanız bu kitapta bulabilirsiniz. Bir mücadeleyi daha kişilikli kahramanlar eşliğinde aktarsaydı yazar en azından beni mutlu ederdi. Kitabı pek beğenmedim. Baskı ve dil iyi yalnız dediğim gibi içerikte sorunlar var.
27.02.2013

Baba ve oğullar arasındaki entrikalar, oyunlar ve psikolojik savaşları anlatan tam bir dünya klasiği. Mutlaka okuyun. Baskı kaliteli. Dil harika...